HAKKIMIZDA

EŞSİZ VE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ HİZMET ANLAYIŞI

Niche Kurumsal, yurtiçi ve yurtdışı catering hizmetleri ve yemek organizasyonu alanında müşterilerine kurumsal bakış açısı, profesyonel anlayış ve eğitimli ekibiyle üst seviye hizmet vermeyi amaç edinen bir catering firmasıdır.

Niche Kurumsal

MİSYON

Niche Kurumsal, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine katma değeri yüksek yenilikçi ve güvenilir ürünleri, profesyonel hizmet anlayışıyla harmanlayarak, ihtiyaç duyulan hizmeti en kaliteli iş anlayışı ile sunmaktadır.

VİZYON

Niche Kurumsal, sunduğu hizmetleriyle müşteri memnuniyeti odağında, müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümleri üreten, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye duyarlı ve lezzet öncelikli bir firma olmayı amaçlamaktadır.

GELENEKSEL TATLARA MODERN DOKUNUŞLAR

Tutarlılığımız, güncelliğimiz ve taze menülerimiz sayesinde bilinen her şekil ve boyuttaki etkinliği kusursuz bir şekilde yürütüyoruz. İster enerji sağlayan, verimliliği artıran bir öğle yemeği molası ister ödüllendirici bir kutlama veya gala olsun farketmez! Gerçekten inanılmaz bir şey ortaya koymaya kendimizi adadık.

Tutkulu şeflerimiz, uluslararası ve geleneksel lezzetlerle dolu yemekler yaratarak, taze ve sürdürülebilir malzemelerle yeni ve leziz şekillerde oluşturmaktan gurur duyuyor!

agsdix-null

Lezzetli Menü

agsdix-null

Etkinlik ve Organizasyon

agsdix-null

Mutlu Müşteri

agsdix-null

+ Saatlik Tecrübe