Özel Gün Catering

Başarılı bir toplu yemek hizmeti gerektiren düğün, nişan, kına gecesi, açılış, kokteyl, mezuniyet, sünnet, yıldönümü ve doğum günü gibi davetler imajınız için büyük önem taşıyor. Yapılacak yemek servisi veya ikramlık konusunda, konuklarınızın ve sizin beklentilerinin karşılanması gerekiyor. Niche Kurumsal olarak, uzun senelerdir sürdürdüğümüz otelcilik tecrübemizin verdiği özgüvenle bu beklentiyi karşılamanın sözünü veriyoruz. Deneyimli ve gıda güvenliği konusunda eğitimli aşçılarımızın lezzetli yemekleri / pratik ikramlıklarını başarılı bir şekilde servis ediyoruz. Trend olan sunum şekillerini de takip eden, hizmet kalitesini artırmak üzere kendini sürekli yenileyen bir firmayız.

 

Nasıl çalışıyoruz?

Yemek ve ikramlıklarımızda kullandığımız hammaddeler hijyenik ve helal sertifikalı. Gerekli kalite belgelerine sahip olan firmamız aynı zamanda taşıma esnasında ve serviste kullandığı araç gereçlere de önem verir. Bir takım çalışması gerektiren bu hizmeti sağlıklı bir şekilde sürdürmemiz için menü seçiminden servise kadar her aşamada birlikte çalışmalıyız. Davetli sayısını bilmemiz, yemek ve ikram servisinin yapılacağı yerde keşif çalışması yapmamız gerekecek. Zira organizasyon için ayrılan sürede hızlı ve etkin bir biçimde catering hizmetini sunmamız söz konusu. Helal sertifikalı ürünler kullanarak lezzetli yemek ve ikramlıklar hazırlıyor, doğru bir şekilde organizasyon yerine taşıyoruz. Geriye başarılı bir servis süreci kalıyor.

 

Nasıl servis ediyoruz?

Usta şeflerimiz tarafından modern ekipmanlarla hazırlanmış leziz yemek ve ikramlıklarımızın sunum şekline de önem veriyoruz. Sıcak ve soğuk ikram edilmesi gereken ürünlerin tazeliğini korumamız gerekiyor. Başarılı bir özel gün catering hizmeti için personelimiz ile servis esnasında dirsek teması içerisinde olmanızı öneririz. Şefinden servis görevlisine kadar Niche Kurumsal personeli, gelişime açık olup iletişim becerileri eğitimi almıştır. Sağlıklı bir iletişimle organizasyon sürecinde oluşabilecek sorunları da pratik ve etkin bir şekilde çözebileceksiniz. Servis personelimiz daima güler yüzlü ve çözüm odaklı bir şekilde sunumunu yapmaktadır.

 

Neler kazanacaksınız?

Geçen zaman içerisinde organizasyonlardaki yemek ve ikramlıklar günümüzde profesyonel ellerden çıkıyor. Hem maliyet hem zamandan tasarruf hem de imaj için artık catering firmaları tercih ediliyor. Niche Kurumsal olarak yemeklerle ikramlıkların lezzetli, hijyenik, besleyici olmasına ve mükemmel sunumuna kefiliz. Bu şekilde sadece prestij kazanmayacak, büyük bir maliyet avantajı da sağlamış olacaksınız. Menü seçiminden, ürünlerin lojistiğine ve sunumuna kadar her aşamada mükemmeliyet vaat eden Niche Kurumsal ile tanışmak için lütfen iletişime geçiniz.