Kurumsal Catering

Şayet firmanız bünyesinde mutfak olarak ayrılmış bir kısım yok ise Niche Kurumsal Catering hizmeti ile personelinizin yemek ihtiyacını karşılayın. Eğer mutfağınız var veya olabilecek durumda ise size yerinde üretim hizmetimizi öneriyoruz. Uzun yıllardır sürdürdüğü otelcilik deneyimini catering hizmetlerine başarıyla yansıtan bir firma olarak hijyen kurallarına uygun, pratik, sağlıklı ve besleyici bir kurumsal catering hizmeti sunuyoruz. Malzeme tedarikinden sevkiyata ve yemeğin servisine kadar her aşamada kontrolü esas alıyoruz. Gıda güvenliği, helal sertifikalı, pratik ve besleyici ürün kullanımı konusunda da hassasız.

Nasıl çalışıyoruz?

Yemek menüsü, servis yapılacak yer, personel sayısı ve besin tercihleri gibi konuları görüşmemiz gerekiyor. Bu noktadan sonra başarılı bir catering için gereken adımları atmaya başlıyoruz. Size işini ehline vermek, bize de sağlıklı ve lezzetli yemeklerin başarılı sevkiyatı ve şık bir tarzda sunumu düşüyor. Büyük bir özenle hazırladığımız catering ürünlerimizin büyük beğeni toplayacağından eminiz. Dilerseniz yemek üretim tesisimizi gezebilir; hijyen, temizlik ve şeffaflık gibi konularda ne kadar hassas olduğumuzu bizzat görebilirsiniz. Ayrıca yemeğin sevkinde kullandığımız servis araçlarımız ile kullanılan kap ve ambalajları da kontrol edebilirsiniz.

Nasıl servis ediyoruz?

Otelcilik deneyimimiz bize sadece özgüven değil aynı zamanda sunum zarafeti de kattı. Bunun yanında karşılıklı güven ilişkisi içerisinde oluşturacağımız sağlıklı bir iletişim atmosferi de önemli. Servis sırasında meydana gelebilecek olası sorunları yerinde ve hemen çözmemiz için de bu bir gereklilik. Yemek için ayrılan süre içerisinde kurumsal catering ürünü, güler yüzlü personelimiz tarafından hızlı bir şekilde servis edilmektedir. Personelimiz iletişim becerileri, servis metotları ve hijyen konusunda donanımlı ve tecrübelidir. Başarılı bir yemek servisi ortamı oluşturmak üzere personelimiz ile bir iş arkadaşı gibi iletişim kurabilirsiniz.

Neler kazanacaksınız?

Yemek ihtiyacını kendisi bünyesinde karşılayan firmalar, yemeklik malzeme alımı ve personel giderleri gibi maliyetlere katlanmak durumunda kalır. Öte yandan dışarıdan sipariş edilen yiyeceklerin ne kadar sağlıklı, hijyenik ve besleyici olacağının kontrolü de zordur. Niche Kurumsal catering hizmeti alarak, bu tür maliyetlere katlanmak ve bu sorumluluğu üstlenmek durumunda kalmazsınız. Ayrıca sağlıklı beslenme, hijyen ve gıda güvenliği konusuna uzman eller tarafından hazırlanmış yemeklerle tek tip beslenme riski alınmamış olur. Kaliteli bir catering hizmeti almak, dengeli ve sağlıklı beslenen personelde motivasyon artırıcı bir etki doğurur. Dolayısıyla bu durum da performans artışı gibi bir kazanım sağlayacaktır.