Yerinde Üretim

Sağlıklı, kaliteli bir yemek hizmeti almak istiyorsanız ve firmanızın kendine ait bir mutfağı varsa size Niche Kurumsal yerinde üretim hizmeti öneriyoruz. Eğer işletme bünyenizde bir mutfak bulunmuyorsa lütfen Kurumsal catering hizmetimiz hakkında bilgi alınız. Mutfağınız var veya kurulması olası ise bu durumun avantajlarını öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Niche Kurumsal olarak gıda güvenliği kuralları çerçevesinde yemek üretiyoruz. Uzun yıllara dayanan otelcilik geleneğimizin bir kazanımı olarak catering konusunda iddialıyız. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı fuarlarda Türk mutfağını başarıyla temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Şeflerimiz, dünya lezzetleri konusunda da eğitimli ve deneyim sahibidir.

 

Nasıl çalışıyoruz?

Bu hizmeti alabilmeniz için mutfağınızın buna uygun olup olmadığı konusunda bir keşif çalışması yapmamız gerekecek. Bu nedenle yemek hizmeti öncesi ve servis esnasında yakın temas halinde olmamız önemli. Keşif çalışması sonucundan sizden bazı demirbaş takviyesi isteyebiliriz. Dilerseniz bu ihtiyacı biz de karşılayabiliriz. Pişirme ve sıcak üniteleri, bulaşık ünitesi, soğuk hava deposu gibi bazı gereklilikler konusunda mutabık kalmalıyız. Kaliteli bir yemek hazırlanması ve servisi konusunda altyapı sağlanmasıyla birlikte menü seçimi çalışmaları başlar. Kalite standartlarına uygun olarak hazırladığımız ve Niche Kurumsal sunum kalitesini yansıtacağımız yemeklerle sizin ve personelinizin tanışma zamanı artık geldi.

 

Nasıl servis yapıyoruz?

Hijyen kuralları, yemeklerin hazırlanması kadar sunumu esnasında da Niche Kurumsal’ın kırmızı çizgilerinden biridir. Servis vakti geldiğinde yemeğin dağıtımı, şık ve güler yüzlü servis görevlilerimiz tarafından yapılmaktadır. İletişim becerileri ve hijyen konusunda da eğitimli olan personelimiz yemek için ayrılan zamanı en etkin bir şekilde değerlendirerek servisini tamamlamaktadır. Bu şekilde sağlıklı, kaliteli ve verimli bir yerinde yemek hizmeti almış olacaksınız.

 

Neler kazanacaksınız?

Niche Kurumsal yerinde yemek üretimi hizmeti, size ürün tedariki ve maliyet araştırması gibi prosedürlerle zaman kaybettirmez. Ayrıca personel takibi yapmak zorunda kalmazsınız. Yemeğin kalitesi, besleyiciliği, sağlıklı olması, servisin hızı gibi önemli konuların sorumluluğunuzu sizin yerinize Niche Kurumsal üstleniyor. Bununla birlikte diğer yemek hizmetlerine kıyasla yemeğin taşınması söz konusu olmayacağından yemeğin lezzet ve görünümü de olası deformasyonlara uğramaz. Yemek hazırlanarak aynı noktada servis edilmesi size hizmetin kalitesi ve çalışanlarınızın memnuniyeti gibi kazanımları sağlar. Personelinize verdiğiniz önemin bir göstergesi olarak, bu kazanımlar ile tanışmak üzere lütfen iletişime geçiniz.