Yurtiçi Fuar Catering

Bilindiği gibi fuarlar, çok kısıtlı bir sürede pek çok konuğun ağırlandığı ve personel görevlendirdiğiniz stresli ortamlardır. Fuarlarda firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken, değerli konuklarınız ile personeliniz için kaliteli bir fuar catering hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Yemek ile ikramlıkların hem lezzetli olması hem de etkin ve hızlı bir şekilde sunumu büyük önem taşıyor.

Başarısını yıllardır sürdürdüğü otelcilik geleneğine de borçlu olan Niche Kurumsal, hem yurt içi hem de yurt dışı fuarlarda birlikte çalışabileceğiniz bir catering profesyonelidir.  Başarılı bir fuarın önemli bir kazanımı olarak, kurumsal imajınızı yükseltmenize katkı sağlıyoruz. Hijyen kurallarına uygun, estetik bir sunum ve doğru bir zaman yönetimi ile fuardaki yemek ve ikramlık hizmetini sizin adınıza biz üstleniyoruz. Helal sertifikalı ürünler kullanıyor ve vejetaryen, vegan ürünler gibi tercihlere uygun catering hizmeti sunuyoruz.

 

Nasıl çalışıyoruz?

Gerek fuar öncesi gerekse fuar sırasında sağlıklı ve sürekli bir iletişimin kurulması hizmet kalitesi açısından büyük önem taşıyor. Kaliteli bir fuar catering hizmeti için öncelikle kurumsal kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi sergileyeceğiniz standınızı tanımamız gerekiyor. Standın yapısı, ikramlık menüsü, fuara kaç personelin katılım sağlayacağı gibi konularda bilgi alışverişi yapılmalı. Fuar esnasında iletişim becerileri konusunda deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile sağlıklı bir diyalog kurabilirsiniz. Biliyoruz ki, verdikleri hizmet bakımından, fuar esnasında onlar da sizi temsil ediyor.

 

Nasıl ikram ediyoruz?

Niche Kurumsal olarak kusursuz bir yurtiçi fuar catering hizmetinin detaylara verilen önemle doğrudan ilgili olduğunun farkındayız. Yemek ve ikramlıkların uygun saklama koşulları gibi bazı gereklilikler sağlandıktan sonra servis süreci başlar. Hijyen ve iletişim konusunda eğitimli personelimiz başarılı bir şekilde sunumu sağlar. Fuarın yaşandığı ortamın bir gereği olan az zamanda etkin bir sunum için personelimizle sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Stresli bir ortam olan fuarlarda zaman zaman oluşabilecek sorunlar bu şekilde etkin ve süratli bir şekilde çözülebilmektedir.

 

Neler kazanacaksınız?

Fuar demek, öncesi ve sonrasıyla stresli bir ortam demek. Ürün ve hizmetlerinizi kısıtlı bir sürede çok müşteriye tanıtmalısınız. Kurumsal imajınızı da yükseltmek hedefindesiniz. Bunun için başarılı bir zaman yönetimine ihtiyacınız var. Bunu sağlamak adına doğru fuar catering firmaları ile de çalışmanız isabetli olacaktır. İkramlıkların ve yemeğin kalitesi ve süratli bir şekilde servisi konusunu bize bırakın. Özverili, eğitimli ve güler yüzlü personelimizle kurumsal imajınıza katkıda sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.